ADANA APARTMAN TEMİZLİĞİ

Kasım 26, 2019

APARTMAN TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİDİR

Günümüz insanları çalışma hayatına daha etkin olduklarından dolayı temizlik işine pek vakit ayıramamaktadır. Genel olarak yerleşim yerleri ve tercih edilen konut türleri apartman olduğu için apartman temizliği derdi de insanların yükü haline gelmiştir. Apartman temizliği kimseye yük olmayacak şekilde profesyonel temizlik şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Profesyonel olarak apartman temizliği nasıl yapılmaktadır bu yazımızda ele alacağız.

 

Profesyonel Apartman Temizliği Nasıl Yapılır

            Günümüzde maalesef merdiven altı olarak adlandırılan gayri resmi birçok şirket bulunmaktadır. Bu tarz firmalara güvenmenizi tavsiye etmiyoruz. Profesyonel apartman temizliği hizmetinde alanında uzman eğitimli kadrolarla çalışan firmalar daima sizlerin faydasına olacaktır. Apartman temizliği hizmeti sırasıyla şu şekildedir.

  • Günlük çöp alımı
  • Mıntıka temizliği
  • Günlük giriş kısmın temizlenmesi
  • Haftalık olarak (isteğe bağlı) 1 – 2 kere detaylı genel temizlik

 

Merdiven altı olarak faaliyet gösteren temizlik şirketleri ucuz eğitimsiz personel çalıştırdıkları için apartman demirlerine, asansör zeminine ve merdiven yüzeyine ciddi derecede yüksek maliyetli zararlar verebilmektedirler. Bu tarz ekstra maliyetlerle karşı karşıya gelmemek için profesyonel bir temizlik şirketi ile anlaşmanız sizler için daha faydalı olacaktır.

 

Kurumsal Şirketleri İle Çalışmak Neden Önemlidir.

      Tecrübe bakımından yetersiz personel çalıştıran gayri resmi firmalar apartman zeminine, asansöre, korkuluklara ve giriş kapısına ciddi zararlar vermektedirler. Temizlik şirketlerinde ki ilaçlar evde kullanılan ilaçlarla aynı değillerdir. Daha etkili ve güçlü ilaçlar kullanılmaktadırlar. Bu yüzden yanlış yerde kullanılacak bir ilaç kullanılan o bölgeye ciddi manada zarar vermektedir. Bu tarz zararlara uğramamak için profesyonel temizlik şirketlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Adana Apartman Temizliğin de Bir İlki Gerçekleştiren Firmamız

Normal temizlik firmaları günlük çöp alımlarında deneyimsiz personel çalıştırmalarından dolayı aksaklıklar yaşayabiliyorlar. Mıntıka temizliğini genel temizlik ile birlikte yapmaktadırlar. Saha Temizlik şirketi olarak profesyonel eğitimli ekip arkadaşlarımız ile günlük olarak çöp alım işlemi yapılmaktadır. Adana bölgesinde bir ilki gerçekleştirerek günlük olarak mıntıka temizliği yapılmaktadır.

Adana temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren saha temizlik şirketimiz apartman temizliği alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sizde apartman temizliğinden memnun değil iseniz yada daha fazlasını bekliyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

3 thoughts on “ADANA APARTMAN TEMİZLİĞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA